Quote:
Originally Posted by Hush
How much do u think a gram cost
No way u did 3 grams in one night
Give the rest back
This thread irks me
|
Dude this is straight up.
A gram goes for 60 around here. So 3 would be like 180
And the coke I bought, got everyone high that night, which was about 10 people
When we got done at the bar, we went back to the trap, and stayed until 6 am just racking lines
Trust and believe, we went through 3 grams