Quote:
Originally Posted by Boredom
and we call "dabs" honey oil here, goes for like 40-60 a G and just get's you cooooked, a G will last a while tho
EDIT: aha for real, shit can get a pound of A+/A++ for around 800-1000
|
well that's pound prices
you can't say you get the shit for $150 an ounce if you're buying POUNDS
what's one ounce cost?