View Single Post
Old 02-07-2013, 03:11 PM   #6
Rawn M.D.
Guest
 
Posts: n/a




Default

I was right btw, it costs roughly 2 cents to produce every penny, the nickle is also more costly to produce then its face value though....
  Reply With Quote